Hakkımızda


Hisar Garden Cafe & Sosyal Tesis & Kır Düğünü Hisareyn Merkez Mahallesi Çoruh Caddesi / Gölcük adresinde sizlere hizmet vermektedir.

(0 262 434 4 777)

Daha öncesinde Hisareyn Merkezinde Ehli Keyf Çay Bahçesi olarak hizmet veren işletmemiz, Kasım 2014 itibariyle restorasyon çalışmaları ile birlikte tüm organizasyonların yapılabileceği  bir tesis haline getirilmiş ve ismi Hisar Garden olarak değiştirilmiştir.

2016 Yılı başında ikinci ve büyük tadilatla birlikte kapalı alanımızın  kapasitesini 350 kişiye çıkardık. Böylece toplamda 1.200 Kişilik bahçe ve kapalı alana sahip olduk. 

Başlıca hedefimiz Kır Düğünü Konseptini Gölcük halkına tam olarak yaşatabilmek ve ayakları çime basan misafirlerinizle birlikte keyifli bir organizasyona imza atmaktır.

Bu büyük organizasyonlar da hata yapmamak adına sektöründe ön planda bulunan firmalarla iş birliği içesindeyiz. Organizasyon hizmetlerimiz "Yahşi Organizasyon", Fotoğrafçılık ve Video Hizmetlerimiz "Kürşat Dilaveroğlu Prodüksiyon", Sahne, Müzisyen ve Işık ekipmanlarımız "MKA Sound", İkram ve yiyeceklerimiz "Değirmendere Tatlıcım Pastanesi", İçeceklerimiz  "Aktaş Meşrubat Coca Cola Gölcük Bayii", Dondurmalı Pastamız "Ülker Golf" firması tarafından tedarik edilmektedir. Tesisimizde ve çevresinde alkollü içeceklerin alınmasına müsade edilmemektedir. 

İşletmemiz ismini iki hisar anlamındaki Hisareyn isminden esinlenerek almıştır. Hisareyn Beldesi daha sonraki yıllarda belediyelerin birleşmesiyle birlikte Gölcük ilçesinin bir mahallesi olmuştur. Logomuzda bulunan iki Hisar resmi Hisareyn'i simgelemektedir.
 

Bizleri;

http://www.facebook.com/hisargardencafe

http://www.instagram.com/hisargardenkirdugunu adreslerinden de takip edebilirsiniz.